Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

nuk-i-shpeton-as-violeta,-shikoni-kete-‘nderhyrje’-te-papritur-te-saj

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

E në foton e fundit edhe ajo shihet me njërin nga efektet e rrjeteve sociale, të cilave as Violeta nuk u shpëtoi dot./ORAinfo/

Të ngjajshme

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Si po i fsheh vitet Mihrije Braha?

albswiss.com

Valdrin Sahitit po bëhet babë sërish, zbulohet gjinia e fëmijës

albswiss.com