Nuk ndalet “lufta” për djalin nga Kosova, Jasmina thumbon publikisht Sarën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk ndalet “lufta” për djalin nga Kosova, Jasmina thumbon publikisht Sarën

nuk-ndalet-“lufta”-per-djalin-nga-kosova,-jasmina-thumbon-publikisht-saren

Jasmina thumbon publikisht Sarën,

Sara dhe Jasmina e “Përputhen” vazhdojnë të mos flasin më me njëra-tjetrën.Pak ditë më parë, vajzat debatuan ashpër dhe shkaku ishte Andi.

Ky i fundit u tregua shumë i afërt në takim me Sarën, duke bërë që Jasmina të zhgënjehej.
Ajo kërkoi që Andi ta respektojë ose t’ja thotë hapur nëse nuk do ta vazhdojë lidhjen me të kurse për Sarën tha se nuk mund të jenë shoqe.

Që nga ai moment, dy konkurrentet nuk i kanë kursyer thumbat. Vetëm së fundmi, Jasmina ka publikuar një foto të vajzave të “Përputhen” në Instastory, duke “zhdukur” Sarën.

Të ngjajshme

Morena Taraku debuton me stil të ri flokësh, por fokusi është në pjesën e pasme të fizikut të saj

albswiss.com

Flet sërish Eri, tregon ditën në të cilën Lediana dhe Mevlani do të dalin çift

albswiss.com

Elita grua shumë e zonja, nënë e dy fëmijëve dhe po ka kohë të gatuajë për Gjikon

albswiss.com