Nuses së Goldit nuk ia ka lënë shenjë lindja, po duket si ‘loçkë’ e vërtetë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuses së Goldit nuk ia ka lënë shenjë lindja, po duket si ‘loçkë’ e vërtetë

nuses-se-goldit-nuk-ia-ka-lene-shenje-lindja,-po-duket-si-‘locke’-e-vertete

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Moti i ngrohet, Shyhretja me burrin shkojnë në pushime në këtë vend

albswiss.com

A e dini se cili ishte emri i vërtetë i Cekës që ndërroi jetë sot?

albswiss.com

‘A po lidhesh me mua’, Bearti i kthen përgjigje të papritur fanses së tij

albswiss.com