Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

nusja-e-albanit-i-rregullon-vet-floket,-kaq-e-bukur-po-duket-me-kete-pamje

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka rregulluar flokët dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Varroset muzikanti i njohur kosovar

albswiss.com

Sara publikon foton më të bukur me vajzën, ajo po i ngjanë nënës çdo ditë e më shumë

albswiss.com

Do të mbetni gojë hapur, me këto xhinëse del në publik Kida

albswiss.com