Nusja e Goldit edhe në shtëpi qëndron me grim të rëndë, shikoni pamjen e fundit të saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Goldit edhe në shtëpi qëndron me grim të rëndë, shikoni pamjen e fundit të saj

nusja-e-goldit-edhe-ne-shtepi-qendron-me-grim-te-rende,-shikoni-pamjen-e-fundit-te-saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e grimosur dhe duket se e tillë qëndron edhe në shtëpi./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pas lindjes së dytë, Elita shfaqet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur

albswiss.com

Engji sapo ka dal nga frizerka, në këtë gjendje ka përfunduar

albswiss.com

Antonela na prezanton me nënën e saj, qenka një bukuroshe e vërtetë

albswiss.com