fbpx
19 C
Geneva
Tuesday, July 2, 2024

Osmani në një organizim me Hotin e Qunin

Vjosa Osmani në një organizim me Avdullah Hotin e Anton Qunin.

U.d e presidentit, Vjosa Osmani është parë sot në manifestimin qendror të FSK-së në krah të ish-partiakëve nga LDK-ja, dy nënkryetarëve të subjektit, Anton Qunit dhe Avdullah Hotit.

Osmani në cilësinë e u.d të presidentit, Quni si Ministër në detyrë i Mbrojtjes dhe Avdullah Hoti si kryeministër në detyrë kanë marrë pjesë në këtë organizim ku i pranishëm ishte edhe kreu i Skenderajt Bekim Jashari.

Kjo është paraqitja e parë ku Hoti është parë nën shoqërimin e Osmanit si liderë të vendit pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 14 shkurtit.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img