“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij

“pajtesa”-e-dergon-djalin-ne-kete-vend,-ky-eshte-reagimi-i-tij

“Pajtesa” e “Çka ka shpija” deshi që djali i saj ta shohë këtë vend.

Aktorja Fiona Gllavica është bërë nënë për herë të parë dhe i biri i saj është personi më i adhurueshëm për të, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja që nuk e ka ndalë për asnjë moment aktivitetin dhe ka qenë gati në të gjjtha episodet e serialit, po e shijon rritjen e të birit.

Teksa djali i saj po rritet, aktorja e njohur po shëtit sidomos vikendeve bashkë me të dhe të shoqin.

Këtë vikend, çifti me të birin kanë qenë në Tiranë, ku edhe i kanë bërë vogëlushit një fotografi mjaftë të bukur.

Dielli po shkëlqen në të gjitha anët për aktoren e famshme.

Të ngjajshme

Learta tregohet e kujdesshme me kunatat, e bën këtë veprim për to

albswiss.com

Kërkesa e papritur e Antonelës për Atdheun

albswiss.com

‘A po lidhesh me mua’, Bearti i kthen përgjigje të papritur fanses së tij

albswiss.com