‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’

‘pajtesa’-e-suprizoi-dje-ne-kete-menyre-‘rabine’

Ja si e surprizoi ‘Pajtesa’ dje ‘Rabinë’.

Fiona dhe Gresa janë dy aktoret më të dashura për publikun kosovar.

Me rolet e tyre njëra si vjehërr e tjetra si reja e familjes, janë shndërruar në personazhet më të pëlqyera qysh kur filloi seriali ‘C’ka ka shpia’, shkruan Kosovarja.

E dje me rastin e 8 marsit është ‘Pajtesa’ ajo që e ka surprizuar me një dhuratë të thjeshtë por shumë të këndshme vjehrrën e saj ‘Rabinë’.

Kjo e lumturoi mjaft shumë këtë të fundit duke e ndarë edhe në rrjetet sociale.

Të ngjajshme

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit

albswiss.com

“Vaksina, masa edhe pikë”, alarmon Gresa Pallaska

albswiss.com

Pak ditë para lindjes së dytë, Elita Rudi shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com