‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’

‘pajtesa’-e-suprizoi-dje-ne-kete-menyre-‘rabine’

Ja si e surprizoi ‘Pajtesa’ dje ‘Rabinë’.

Fiona dhe Gresa janë dy aktoret më të dashura për publikun kosovar.

Me rolet e tyre njëra si vjehërr e tjetra si reja e familjes, janë shndërruar në personazhet më të pëlqyera qysh kur filloi seriali ‘C’ka ka shpia’, shkruan Kosovarja.

E dje me rastin e 8 marsit është ‘Pajtesa’ ajo që e ka surprizuar me një dhuratë të thjeshtë por shumë të këndshme vjehrrën e saj ‘Rabinë’.

Kjo e lumturoi mjaft shumë këtë të fundit duke e ndarë edhe në rrjetet sociale.

Të ngjajshme

Tayna fotografohet me një shumë të madhe parash në duar

albswiss.com

Bora Zemani e dashuruar kokë e këmbë, publikon momente të bukura me të dashurin

albswiss.com

“Rikthehet” Ledri Vula në BABASTARS

albswiss.com