fbpx
19.9 C
Geneva
Tuesday, July 16, 2024

Pas daljes nga Big Brother VIP, Beniada merr vendimin e papritur!

Beniada është banorja finaliste që nuk arriti të fitojë çmimin e madh.

Por përtej kësaj ajo ka arritur të bëjë për vete një publik të tërë me sinqeritetin dhe pozitivitetin që ajo ka shfaqur.

E sot ajo u është përgjigjur disa pyetjeve më interesante.

Njëra ndër pyetjet ishte se ku ajo ka vendosur të jetojë pas daljes nga “Big Brother VIP”, shkruan lajmi.

Beniada ka treguar se nëse gjërat i ecin mbarë ajo do të vazhdojë rrugëtimin e saj në Shqipëri.

Modelja ka arritur që të jetë pjesë e shtëpisë për 136 ditë.

Ndërkohë kujtojmë se ai i cili e ka fituar edicionin e parë të BBV-së është balerini Ilir Shaqiri.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img