fbpx
26.6 C
Geneva
Wednesday, July 17, 2024

Pas lindjes së vajzës, Elita vjen me disa fjalë shumë emocionuese

Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko, sot u bënë prindër për herë të dytë.

Ata u bën prindër të një vajzë, shkruan ORAinfo.

Bota, është emri të cilin Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur për vajzën e tyre.

E pas lindjes, Elita ka bërë një postim në Instagram, në të cilin thotë se familja u kompletua./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img