Pas vdekjes së Cekës, vjen reagimi i dhimbshëm nga Xheri – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pas vdekjes së Cekës, vjen reagimi i dhimbshëm nga Xheri

pas-vdekjes-se-cekes,-vjen-reagimi-i-dhimbshem-nga-xheri

Vdes Ceka, vjen reagimi i dhimbshëm i Xherit.

Ka vdekur sot në moshën 80 vjeçare kuzhinierja e njohur kosovare, Fikrije Ukelli.

E njohur për publikun me emrin Ceka, ajo ka qenë shumë e dashur për të gjithë, sidomos për gratë e nënat tona, të cilat ia kanë përcjellë emisionet ku ajo ka qenë e pranishme dhe me recetat e saj kanë provuar përgatitjen e ushqimeve të reja.

Me rastin e vdekjes së Cekës ka ardhur edhe reagimi i partneres së saj televizive, Xherit, me emisionin e të cilës Ceka është bërë e njohur.

Xheri ka postuar një fotografi të Cekës, me anë të cilës lajmëron se Ceka është ndarë nga jeta.

“Ceka na la. Të qoftë dheu i lehtë, pusho e qetë partnerja ime e kuzhinës televizive”, shkruan Xheri mbi foto.

Të ngjajshme

Pas skandalit për vjedhje të votave edhe AKR-ja kërkon rinumërimin e tyre

albswiss.com

Dalin disa pamje prekëse të aktorit shqiptar që ndërroi jetë sot nga koronavirusi

albswiss.com

Ariana sërish shtatzënë? Ermali dhe Ariana prindër për herë të pestë

albswiss.com