Pasi u bë gjyshe e një vajze, nëna e Gjikos emocionon me postimin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pasi u bë gjyshe e një vajze, nëna e Gjikos emocionon me postimin

pasi-u-be-gjyshe-e-nje-vajze,-nena-e-gjikos-emocionon-me-postimin

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

E lindjes së mbesës i është gëzuar shumë edhe nëna e Gjikos, Lirija.

Ajo nuk ka hezituar të postojë një foto pasi Bot aka ardhur në jetë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është vetura luksoze e Vali Corleones në vlerë 600 mijë euro

albswiss.com

Gëzimja del në darkë me burrin dhe vajzën, kaq bukur janë kombinuar në veshje

albswiss.com

Përmallohet Tayna, kujton …

albswiss.com