Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

per-8-mars,-morena-taraku-vjen-me-postim-prekes

Morena Taraku bën postimin prekës për nënën që nuk jeton prej vitesh.

Me rastin Ditës Ndërkombëtare të Gruas, 8 Mars, këngëtarja shqiptare Morena Taraku, ka kujtuar të ëmën e cila nuk jeton prej shumë vitesh.

Taraku e ka kujtuar nënën me anë të një postimi prekës në InstaStory.

“Nëse trëndafilat rriten në qiell, Zot të lutem zgjedh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj që e dua dhe më mungon shumë. Urime Ditën e Nënave”, ka shkruar ajo.

Në shumë vende të botës kremtohet 8 Marsi, ndërsa në shumë të tjera protestohet.

Të ngjajshme

Fjolla Morina merr suprizën më të mirë nga bashkëshorti pas martesës

albswiss.com

E paragjykuan për emrin e vajzës, reagon Elita Rudi

albswiss.com

Arbenitën e ka zbukuruar shumë shtatzania, në fotot e fundit po duket si ‘kukull’

albswiss.com