Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë

perfshihet-nga-zjarri-nje-banese-ne-ulpiane

Digjet një banesë në Ulpianë.

Rreth orës 18:30 minuta është djegur një banesë në Ulpianë.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Policia dhe zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Të ngjajshme

Flet menaxheri i lokalit për kohën kur u takuan Besnik Berisha dhe Agron Uka

albswiss.com

Hoxhaj i kërkon Lajçakut të kërkon falje për punën e hartës

albswiss.com

Gjatë javës fillon vaksionimi, bisedime për vaksina të tjera

albswiss.com