fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë

Digjet një banesë në Ulpianë.

Rreth orës 18:30 minuta është djegur një banesë në Ulpianë.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Policia dhe zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img