Përjetoi ditëlindje përrallore, Leonora tregon dhuratat që pranoi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Përjetoi ditëlindje përrallore, Leonora tregon dhuratat që pranoi

perjetoi-ditelindje-perrallore,-leonora-tregon-dhuratat-qe-pranoi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotos së fundit ajo ka treguar dhuratat që pranoi për ditëlindje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina Tahiri pozon pranë makinës luksoze

albswiss.com

Sa shumë është zbukuruar gruaja e Labit

albswiss.com

I mërzitur: Ledri i thotë lamtumirë Cimës përmes një posti dedikuar atij

albswiss.com