Plagosja e dy punëtoreve të kompanisë së sigurimeve dhe tentativa për vjedhjen e parave, dalin pamje të reja – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Plagosja e dy punëtoreve të kompanisë së sigurimeve dhe tentativa për vjedhjen e parave, dalin pamje të reja

plagosja-e-dy-punetoreve-te-kompanise-se-sigurimeve-dhe-tentativa-per-vjedhjen-e-parave,-dalin-pamje-te-reja

Një tentimplaçkitje e parave ka lënë të plagosur dy persona, sot afër Liqenit të Badovcit.

Të plagosurit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa personat e dyshuar kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia ka konfirmuar se cak i hajnave ishte vetura e një kompanie të sigurimit, dy punëtorët e së cilës mbetën të plagosur.

Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia thotë se kanë nisur hetimet për identifikimin e personave të dyshuar.

“Rasti ka ndodhur rreth orës 16:45, të dyshuarit nuk kanë arritur të kryejn grabitjen, por si e tillë ka mbetur në tentativë, dhe të njëjtit kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Policia ka filluar një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë ngjarjen me qëllim zbardhjen e tyre dhe identifikimin e të implikuarve”, thuhet ndër të tjera në konfirmimin e policisë.

Të ngjajshme

Si po ndodh manipulimi i votave në vendin tonë?

albswiss.com

Alarmante: Vdesin një numër i pacientëve në listat e pritjes në QKUK, nuk iu erdhi radha për operacion për shkak të pandemisë

albswiss.com

Vdes xhaxhai i Kadri Veselit

albswiss.com