Policia në aksion pas një grabitje në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Policia në aksion pas një grabitje në Prishtinë

policia-ne-aksion-pas-nje-grabitje-ne-prishtine

Grabitje në Prishtinë, Policia në aksion.

Forca të shumta të Policisë së Kosovës, janë parë në mbrëmjen e sotme në disa lagje të Prishtinës, ndërsa Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndodhur një grabitje.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, në rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi, ka konfirmuar se bëhet fjalë për një rast grabitje.

Ai tutje ka thënë se grabitja ka ndodhur në një lokal në lagjen Dardania.

“Në ora 21:44, policia është njoftuar për një rast grabitje. Grabitja ka ndodhur në një lokal në lagjen Dardania (mbi Kurriz). Njësitet policore kanë reaguar në rast dhe janë duke ndërmarrë veprimet policore që parashihen për raste të tilla”, ka thënë Krasniqi.

Të ngjajshme

Ellis: Të identifikohen ata që pretendohen se po e pengojnë drejtësinë në Kosovë

albswiss.com

Çelaj: Vjosa Osmani u ngrit duke akuzuar dhe ofenduar PDK-në

albswiss.com

Murati: Kurti mos të arsyetohet, por t’i bëj ndryshimet kushtetuese për bashkim kombëtar

albswiss.com