Publikohen pamje nga përleshja fizike në emision mes Erit e Dorit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Publikohen pamje nga përleshja fizike në emision mes Erit e Dorit

publikohen-pamje-nga-perleshja-fizike-ne-emision-mes-erit-e-dorit

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht.

Një sherr i turpshëm ka ndodhur me Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Sherri i cili nisi me një koment banal, dhe është i pajustifikuar, nisi pas një debati në studio me hyrjen e Dorit.

Eri pasi doli nga studio për tu qetësuar tha për Dorin se: Po e mbroja, se thashë kam hyrë vetë i ri dhe e di ca presioni ka. ai e ka bërë për vemendje.

Por pavarësisht kësaj Eri shkon sërish ‘të sqarohet’ me Dorin e pyet: ca ke ti për punë e leshit ore kokëpalarë.

Pas kësaj sherri mes tyre degjeneroi në përplasje fizike që kërkoi dhe ndërhyrjen e konkurrentëve dhe stafit mbështetës të Top Channel.

Të ngjajshme

Krizë në lidhjen e tyre– Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga Fisnik Syla?

albswiss.com

Çiljeta na prezanton me nënën, do të befasoheni sa shumë ngjajnë

albswiss.com

Adelina Tahiri nuk ka asnjë shoqe, kjo është arsyeja

albswiss.com