Reja e Remzies shfaqet me një bebe tjetër, i kujt është? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Reja e Remzies shfaqet me një bebe tjetër, i kujt është?

reja-e-remzies-shfaqet-me-nje-bebe-tjeter,-i-kujt-eshte?

Reja e Remzies ka ndarë një foto në instagram.

Remzie Osmani më nuk është e vetmja e famshme brenda familjes, pasi tani edhe bashkëshorti, fëmijët, nusja e mbesa janë popullarizuar, shkruan “Kosovarja”.

Është mëse e qartë që më e përfolura brenda familjes është reja e këngëtares, Gëzimja.

Thuajse çdo postim i bukuroshes, menjëherë kthehet në lajm në mediat rozë, si posti i fundit i lëshuar në Instastory.

Gëzimja, shihet në storyn e Instagramit me një bebe, që e përgëzon per ditëlindje dhe e quan djal të saj.

Me gjasë është nipi i Gëzimes, njëres prej nuseve të famshme e të përfolura të estradës.

Të ngjajshme

I ‘çmendur’ pas Jasminës, Andi i bën dhuratë në takim

albswiss.com

Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë

albswiss.com

A e ka gjuajtur me karrige Shqipen?- Atdheu flet për herë të parë për lajmet

albswiss.com