Remzia publikon foto me mbesën e saj, kaq shumë i ka ngjarë vogëlushja – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Remzia publikon foto me mbesën e saj, kaq shumë i ka ngjarë vogëlushja

remzia-publikon-foto-me-mbesen-e-saj,-kaq-shume-i-ka-ngjare-vogelushja

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me mbesën e saj dhe shihet se i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Zyrtari i LDK’së i reagon Serwerit për Ambasadën në Jerusalem

albswiss.com

A ka hequr dorë VV’ja nga ligji anti-mafia? Flet Albulena Haxhiu

albswiss.com

Flet më në fund Ana për ish-konkurrentin e “Për’puthen”

albswiss.com