Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën

remzie-osmani-do-t’iu-rrenqeth-me-keto-tri-thenie-per-nenen

Remzie Osmani ia dedikon nënës këto tri thënie kaq mbresëlënëse.

Sot po shënohet 8 marsi- Dita nderkombëtare e gruas.

Në Kosovë vëmendje marrin urimet drejtuar nënave, si gratë me kontributin më të madh në familje e shoqëri, shkruan Kosovarja.

Edhe këngëtarja Remzie Osmani zgjedhi tri thënie të bukura dedikuar nënave.

Ndryshe këngëtarja është edhe vetë nënë, vjehërr e gjyshe.

Të ngjajshme

E papritur, Tea dhe Bearti kthehet në Përputhen!

albswiss.com

Kaq shumë ka ndyshuar “Ministri”, aktori te “Kafeneja Jonë”

albswiss.com

Si po i fsheh vitet Mihrije Braha?

albswiss.com