Rita ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Rita ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

rita-ndahet-nga-i-dashuri,-zbulohet-arsyeja

Rita Ora ndahet nga i dashuri, kjo është arsyeja.

I dashuri i Rita Ora Romain Gavras ka konfirmuar se ai është ndarë nga këngëtarja.

Rita aktualisht është duke xhiruar “The Voice Australia” dhe nuk është fotografuar me regjisorin francez që nga nëntori, shkruan Daily Mail.

Pas disa javësh thashetheme, është konfirmuar se çifti zyrtarisht nuk janë më së bashku dhe u ndanë para Krishtlindjeve.

Një zëdhënëse e Romain, 39 vjeç, konfirmoi për MailOnline se marrëdhënia ka mbaruar për ‘muaj’, duke thënë: ‘Rita dhe Romain u ndanë muaj më parë për shkak të vështirësive në angazhimet e tyre përkatëse të punës. Ata ende mbeten miq të ngushtë ‘.

Regjisori francez, i cili është i vendosur në Londër dhe drejtoi video muzikore për reperët amerikanë Kanye Ëest dhe Jay Z, filloi të takohej me Ritën pas ndarjes së saj nga i dashuri i këngëtarit Andreë Ëatt në 2019.

Tetorin e kaluar, dyshja shkaktoi zëra fejese kur Rita u pa me një unazë të madhe në gishtin e fejesës.

Por një burim i afërt me Ritën i tha MailOnline, “Rita dhe Romain u përpoqën ta bënin atë të funksiononte, por ata të dy ranë dakord që nuk duhej të ndodhte”. “Ishte thjesht e pamundur të mbanin një marrëdhënie ku mezi shiheshin”.

Të ngjajshme

Learta e ‘zbulun’ se në cilin vend është gjumi më i mirë

albswiss.com

Pas lindjes, Afërdita publikon foto të tjera me foshnjën dhe bashkëshortin

albswiss.com

Aida po ‘shkrihet’ pas burrit të saj, kështu ja shpreh dashurinë

albswiss.com