Rrëzohet nga ski-lifti, lëndohet një femër në Brezovicë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Rrëzohet nga ski-lifti, lëndohet një femër në Brezovicë

rrezohet-nga-ski-lifti,-lendohet-nje-femer-ne-brezovice

Bie nga ski-lifti, lëndohet një femër në Brezovicë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në orën 15:30 është raportuar se një femër ka rënë nga ski-lifti nga një lartësi në Brezovicë.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

“Brezovicë, Shtërpcë, 07.03.2021-15:30. Raportohet se viktima femër kosovare ka rënë nga ski-lifti nga një lartësi. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjtë pas pranimit te ndihmës se parë është transportuar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të ngjajshme

Kurti reagon pas fitores së Lumir Abdixhikut, i bën një kërkesë publike

albswiss.com

Porosia e zyrtarit të LDK-së për Lumir Abdixhikun në ditën e parë si kryetar partie

albswiss.com

Hoti dhe Palmer diskutuan për sfidat e pandemisë nga COVID-19

albswiss.com