Ryvën e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur me shumë stil – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ryvën e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur me shumë stil

ryven-e-fotografojne-ne-rruge,-shihet-e-veshur-me-shume-stil

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotot e fundit ajo shihet në rrugë dhe është veshur me shumë stil./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vajza e Lutfi Hazirit pozon nga shtrati

albswiss.com

Shyhretja bëhet si ‘kukull’ nga Njomza

albswiss.com

Vajza e Remzies sapo doli nga frizerja, është rregulluar si nuse

albswiss.com