Sabriu dhe Sinani dalin me bashkëshortet, vëmendjen e marrin zonjat – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sabriu dhe Sinani dalin me bashkëshortet, vëmendjen e marrin zonjat

sabriu-dhe-sinani-dalin-me-bashkeshortet,-vemendjen-e-marrin-zonjat

Sabriu dhe Sinani ndajnë imazhin më të mirë me bashkëshortet.

Sabriu dhe Sinani janë ndër këngëtarët më të dalluar në mediat rozë.

Me zërin unik që kanë, gjithmonë kanë qenë emra të njohur në skenën muzikore, shkruan Kosovarja.

Shpeshherë nga përditshmëria ndajnë momente të shumta bashkë me familjarët e tyre.

Në imazhin që shihet këtë herë, janë bashkë me bashkëshortet duke kaluar kohë të çmuar dy çiftet së bashku në një ambient të bukur.

Të ngjajshme

Adelina me poza provokuese para veturës, por veshja e saj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Moderatorja kosovare shfaqet hot në fotografitë e fundit

albswiss.com