Safetja del për të marrë rreze dielli, befason me pamjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Safetja del për të marrë rreze dielli, befason me pamjen

safetja-del-per-te-marre-rreze-dielli,-befason-me-pamjen

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit.

Këngëtarja Safete Mustafa sicc duket veç po rinohet.

Në imazhet që sjellë në instagram, por edhe në paraqitjet krahë motrës Sahides çdo herë është shfaqur e kuruar në secilin detaj, shkruan “Kosovarja”.

Por nëna e dy vajzave bukuroshe Elsës dhe Donikës ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe në përditshmëri.

Sot me paraqitjen e saj si të një 20 vjeçareje ajo ia rrëmbeu edhe diellit rrezet me bukurinë e saj.

Thjesht po shkëlqen.

Të ngjajshme

Mbesa e Remzie Osmanit është kopje e saj, kaq e ëmbël është ju “shkrinë”

albswiss.com

Adelina Tahiri vishte e rregullohet, do ta “çmend” burrin sonte

albswiss.com

Engji sapo doli nga duart e Njomzës, e ka rregulluar si ‘kukull’

albswiss.com