Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare

sahidja-del-per-kafe,-eshte-veshur-si-te-ishte-15-vjecare

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil ‘cool’ dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Të ngjajshme

Këtë nuk e priste askush: Engji sapo mori një vendim shumë të rëndësishëm

albswiss.com

Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën

albswiss.com

Zbulohet arsyeja pse Jasmina dhe Andi nuk flasin me njëri-tjetrin

albswiss.com