Sara ka puthur Rinianin në prapaskenë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sara ka puthur Rinianin në prapaskenë

sara-ka-puthur-rinianin-ne-prapaskene

Përveç incidentin me mesazhin kërcënues ndaj Atdheut, në studion e Përputhen është zbuluar dhe një ngjarje e ndodhur në prapaskenë.

Sara dhe Riniani janë puthur, por të dy ata thonë se kjo ka qenë aksidentale.

Sara: Ishte shkarazi, pa dashje!

Riniani: Unë nuk jam puthur me Sarën. Unë u ndërrova dhe dola dhe kur po përshëndeteshim,fraksion sekondi më puthi kështu baby kiss, dhe i thash avash moj vajzë.

Atdheu: Rinian gabimi ka qenë te ti!

Riniani: O Jasmina fol moj ti se ishe aty, se po na bëjnë sikur çfarë ka ndodhur.

Të ngjajshme

E pyesin se kush ia bën grimin, nusja e Labit befason me përgjigjen

albswiss.com

Leonora Jakupi e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës

albswiss.com

“Dukesh fallco”, përplasje mes Ledjanës dhe nënës së Antonelës

albswiss.com