Sara publikon foto duke e ushqyer vajzën me gji – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sara publikon foto duke e ushqyer vajzën me gji

sara-publikon-foto-duke-e-ushqyer-vajzen-me-gji

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Sara ka ndarë me ndjekësit nje foto ku shihet duke e ushqyer vajzën me qumësht gjiri./ORAinfo/

Të ngjajshme

Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje

albswiss.com

Tea tregon se a është takuar me produksionin e “Përputhen” pas gjithë skandalit

albswiss.com

Këngëtarja bën rrëfimin prekës: “Kam humbur virgjërinë në moshë të re”

albswiss.com