Shikoni çka po heq Sara për t’i larguar kilogramët e tepërt – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shikoni çka po heq Sara për t’i larguar kilogramët e tepërt

shikoni-cka-po-heq-sara-per-t’i-larguar-kilogramet-e-tepert

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sara po mundohet tani t’i largojë kiloramët e tepërt që i fitoi gjatë shtatzënisë.

Sot, ajo përmes një posti ka treguar për ‘torturën’ që po përjeton për t’u dobësuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ia sheh sherrin fotografisë, policia e bastisë shtëpinë e Don Xhonit

albswiss.com

Befason e fejuara e Shpat Kasapit, ndryshon ngjyrën e syve

albswiss.com

Learta na prezanton me veturën super-luksoze të bashkëshortit të saj

albswiss.com