fbpx
26.6 C
Geneva
Wednesday, July 17, 2024

Shkoi në shkollë, e nuk u kthye më, zhduket vajza nga Hajvalia

Një e mitur nga fshati Hajvali i Prishtinës është zhdukur.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj, teksa ka thënë se e mituara nuk është kthyer më pasi ka dalë nga shkolla.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fsh. Hajvali, Prishtinë 05.03.2021-11:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur, pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vend-ndodhje e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img