Shkurta e përqafon renë e saj, Gresa ua publikon foton më të bukur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shkurta e përqafon renë e saj, Gresa ua publikon foton më të bukur

shkurta-e-perqafon-rene-e-saj,-gresa-ua-publikon-foton-me-te-bukur

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka dalë për kafe me renë e saj Erzën.

E vajza e saj, Gresa ka ndarë me ndjekësit foton më të bukur të këgëtares me renë e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bebe Rexha zbulon “temën kryesore” të…

albswiss.com

Pezullohet Atdheu nga “Përputhen”

albswiss.com

Ledri dhe Poema e vogël i bëjnë këtë dhuratë Xherit, ky është reagimi i saj

albswiss.com