Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra

shkurte-fejza-del-per-kafe-me-rejen-e-saj,-po-duken-si-te-ishin-motra

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me rejën e saj dhe të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Majlinda grimohet lehtë për të dalë, lë ‘pa fjalë’ ndjekësit me këtë pamje

albswiss.com

Sara e merr vetën pas lindjes, lë ‘pa mend’ në imazhin e fundit

albswiss.com

Pasi u bë bionde, Learta ndryshon sërish stilin e flokëve

albswiss.com