‘Shpërthen’ Antonela, thotë se Atdheu e puthi me zor – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

‘Shpërthen’ Antonela, thotë se Atdheu e puthi me zor

‘shperthen’-antonela,-thote-se-atdheu-e-puthi-me-zor

Antonela sherr në studio thotë se Atdheu e puthi me zor.

Në puntatën e sotme në Përputhen, i ridiskutua çështja mes Antonelës dhe Atdheut, dhe puthjes së tyre jashtë emisionit.

Antonela sot tha se ishte Atdheu ai që e puthi me zorr në makinën e tij.

“Ai më puthi me zorr, dhe unë i thashë për çfarë e bën këtë, dhe ai tha s’ma ha pika pikaa. Madje ai donte edhe më shumë por isha unë ajo që e refuzova,” tha Antonela.

Ndërkohë Atdheu e kundërshtoi menjëherë duke e quajtur aktore.

“O Atdhe zhgarravina, mos gënje sepse e dimë shumë mirë të dy se çfarë ndodhi,” tha Antonela.

Të ngjajshme

Pasi u bë gjyshe e një vajze, nëna e Gjikos emocionon me postimin

albswiss.com

Vjen më në fund reagimi nga Elvisi, ka disa fjalë për të gjithë

albswiss.com

Naser Rafuna i mërzitur për vdekjen e aktorit shqiptar

albswiss.com