fbpx
21.5 C
Geneva
Tuesday, July 2, 2024

Shpërthen debat i ashpër mes Sarës e Jasminës

Ka shpërthyer një debat i ashpër mes Sarës e Jasminës.

Në një debat të fortë janë përfshirë Sara dhe Jasmina, ndonëse kjo e fundit u bë pjesë e “PërPuthen” sot nëpërmjet një lidhje me Skype, pasi dyshon se mund të jetë prekur me COVID.

Mes tyre nuk munguan, kunjat e ofendimet, ndërsa Sara akuzoi Jasminën se bëri “si histerike kot”, pasi ajo nuk ka ngacmuar asnjëherë Andin.

Debati:

Sara: Bëri si histerike

Jasmina: Kujdes me fjalë

Sara: Fjalët nuk mi ndalon ti

Jasmina: Kujdes me mënyrën e të shprehurit. Kur qenke prekur kaq nga kunjat, pse nuk reagon në studio?

Sara: Se nuk të llogaris fare, të vijë ajo të më bëjë ajo mua skena. Të bësh histerizëm pa pikën e lidhjes

Jasmina: Kujdes me fjalët, për herë të fundit ta them

Sara: Arrogante, të më thuash mua kokëbosh, duhet ta kuptosh vetë se cila është prej nesh

Jasmina: Sa për kokboshësi, nuk ta merr njeri ty

Sara: Ti je në botën tënde imagjinare, krijon skenare për gjëra që nuk ekzistojnë. I ke puth të gjithë në emision

Jasmina: A je e sigurt

Sara: Nga një dhomë ndërrimi te tjetra

Jasmina: Je sigurt?

Sara: Mos më shatazho mua

Jasmina: Po të pyes je e sigurt?

Sara: Po jam shumë

Jasmina: Ok, se do vij në program dhe flasim

Sara: Hajde kur të duash

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img