Sindi i jep një urdhër, Elvisi: Bëre gabimin më të madh – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sindi i jep një urdhër, Elvisi: Bëre gabimin më të madh

sindi-i-jep-nje-urdher,-elvisi:-bere-gabimin-me-te-madh

Sot në Për’puthen është transmetuar takimi romantik i Sindit me Elvisin.

Një takim romantik, me plot momente të bukura ishte ai mes Sindit dhe Elvisit, të cilët treguan edhe njëherë pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin.

Dhe mesa duket Sindi u ndje aq mirë me Elvisin, sa u ndje shumë e lirë t’i thoshte që të hiqte dorë nga cigarja, pasi nuk i pëlqen.

Elvisi i tha se ajo bëri “gabimin e madh” që i dha urdhër, por më pas bënë një pakt që edhe Sindi të hiqte dorë nga një gjë që do ja kërkonte Elvisi. “Hiq dorë nga bakllavaja turke”, i tha ai, por nuk pati një përgjigje nga Sindi.

Dialogu:

Sindi: Nuk më pëlqen cigarja, dua të heqësh dorë

Elvisi: Ke bërë gabimin më të madh më ke dhënë urdhër

Sindi: Do heqësh dorë?

Elvisi: Edhe mund të heq nëse nuk është kusht

Sindi: E bëjmë kështu, edhe unë heq dorë nga një gjë që do ti, me pakt

Elvisi: Ok, dua të heqësh dorë nga bakllavaja turke

Të ngjajshme

Adriana Matoshi theu protokollin, ja me çfarë veshje shkoi në seancë

albswiss.com

Engji shkon në emision e veshur me minifund, kaq ‘hot’ po duket

albswiss.com

Riniani – Blerimit: E gëzofsh Antonelën, unë heq dorë prej saj

albswiss.com