Soni Malaj e Flori Mumajesi sërish bashkë? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Soni Malaj e Flori Mumajesi sërish bashkë?

soni-malaj-e-flori-mumajesi-serish-bashke?

Ribashkohen Flori Mumajesi dhe Soni Malaj?

Duket se ka filluar të përmirësohet raporti mes tyre.

Dyshja kishin qenë në lidhje dashurie prej vitesh mirëpo raportet e tyre ishin zbehur duke i dhënë fund romancës.

Pas shumë vitesh, Soni dhe Flori Mumajesi do të shfaqen së bashku.

Duke u publikuar lista e këngëtarëve që do të marrin pjesë në “Kënga magjike 2021”, në skenë do të shohim Sonin dhe Florin.

Është muzika ajo që i ka lidhur, dhe po i ‘ribashkon sërish’.

Të ngjajshme

Albani me familje del në shëtitje, gjithë vëmendjen e merr gruaja e tij

albswiss.com

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

albswiss.com

Learta publikon foton e parë si nënë e dy fëmijëve, ‘mahnit’ me pamjen

albswiss.com