Tani është ndër reperet me të njohu kosovar, e dini kush është ky voglush? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Tani është ndër reperet me të njohu kosovar, e dini kush është ky voglush?

tani-eshte-nder-reperet-me-te-njohu-kosovar,-e-dini-kush-eshte-ky-voglush?

Fero bëhet nostalgjik, ndan pamje të fëmijërisë

Këngëtarët shpeshherë bëhen nostalgjikë për fëmijërinë e tyre, teksa ndajnë edhe pamje nga më të ndryshmet.

Këtë herë nostalgjik u bë reperi i mirënjohur Fero.

Ai në Instastory ndau pamje nga fëmijëria e tij, teksa shihet që po dëgjon muzikë me kufje.

Të ngjajshme

Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

albswiss.com

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës

albswiss.com

U nda nga Roberti, pse Nora e mban rrethin në gisht?

albswiss.com