Të shtëna me armë në Kaçanik, një i plagosur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Të shtëna me armë në Kaçanik, një i plagosur

te-shtena-me-arme-ne-kacanik,-nje-i-plagosur

Plagosje në Kaçanik.

Është plagosur një person rreth orës 20:15 në fshatin Rekë të Kaçanikut.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, teksa Policia është në vendin e ngjarjes duke e hetuar rastin.

“Rreth 20:15 kemi marrë informatë se në fshatin Rekë të Kaçanikut dyshohet se një person i plagosur, policia me automjetin e ambulances ka dalur në vendin e ngjarjes, ku sipas mjekëve dyshohet se është plagosur me armë zjarri dhe ai është dërguar për në QKUK. Policia është në vendin e ngjarjes dhe duke mbledhur informata lidhur me rastin dhe në identifikimin e persona të dyshuar”.

Të ngjajshme

Dalin shtesat për mësimdhënësit, i marrin nga 100 euro plus

albswiss.com

Nuk u bë deputet, Kurti e emëron zëvendësministër

albswiss.com

Dorëzohet në Polici burri që dyshohet se vrau 15-vjeçarin dhe plagosi babain e tij

albswiss.com