Tea dhe Bearti për herë të parë flasin në televizion, kanë shkuar në këtë emision – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Tea dhe Bearti për herë të parë flasin në televizion, kanë shkuar në këtë emision

tea-dhe-bearti-per-here-te-pare-flasin-ne-televizion,-kane-shkuar-ne-kete-emision

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes pamjes së fundit ajo ka treguar se për herë të parë kanë shkuar në emision tek Olsi./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

albswiss.com

Gjiko dhe Elita dalin para spitalit, kështu duken

albswiss.com

I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit

albswiss.com