Temperatura minus, ky është parashikimi i motit për sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Temperatura minus, ky është parashikimi i motit për sot

temperatura-minus,-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot

Moti sot, vranët dhe me diell

Edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe relativisht i ftohtë.

Gjatë ditës së sotme nuk pritet të ketë reshje shiu dhe bore sikurse gjatë së mërkurës.

Meteorologët parashohin gjatë ditës së sotme të ketë edhe intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-8 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-9 m/s.

Të ngjajshme

Mustafa i thotë Abdixhikut: Lumir nga sot ne jemi ushtarët e tu

albswiss.com

Votimi për formimin e Qeverisë Kurti, LDK merr pjesë në seancën

albswiss.com

Një i ri nga Prishtina pretendon se Policia ia theu dorën

albswiss.com