Tragjedi në familjen shqiptare, dy prindërit dhe djali vdesin nga koronavirusi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Tragjedi në familjen shqiptare, dy prindërit dhe djali vdesin nga koronavirusi

tragjedi-ne-familjen-shqiptare,-dy-prinderit-dhe-djali-vdesin-nga-koronavirusi

Tragjedi në një familje të Shqipërisë, vdesin nga COVID-19 prindërit dhe djali.

Tragjedi familjare ka ndodhur në një familje nga Rubiku i Lezhës, ku kanë vdekur prindërit dhe djali nga COVID-19.

3 familjarët që kanë ndërruar jetë në pak ditë janë Hamit, Dushe dhe Alban Cara.

21 viktima nga koronavirusi janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri. /T Ch/

Të ngjajshme

Vjosa Osmani “shpërthen” në lot pasi u zgjodh Presidente

albswiss.com

Çfarë studenti ishte Albin Kurti? Flasin profesorët e tij

albswiss.com

Dita ‘D’ për LDK-në, sot zgjedhet kryetari i ri

albswiss.com