U bë gjyshe për jerm të dytë, dhurata luksoze e vjehrrës për Elitën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

U bë gjyshe për jerm të dytë, dhurata luksoze e vjehrrës për Elitën

u-be-gjyshe-per-jerm-te-dyte,-dhurata-luksoze-e-vjehrres-per-eliten

Prezantuesja Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Pas Zërit, në jetë erdhi vajza e çiftit, Bota.

Fatmirësisht gjithçka shkoi lehtë e mirë dhe tashmë Elita me vajzën janë në shtëpi.

Urimet e dhuratat kanë qenë të shumta.

Por, Elita ka vendosur që të ndajë një me publikun. Fjala është për dhuratën e vjehrrës së saj, nënës së Gjikos.

Ajo ka menduar një “pesë lirësh” për nusen e djalit si dhuratë që e bëri gjyshe për herë të dytë.

“Kush paska vajza paska edhe pesë lirësha. Mos na lazdro kaq shumë. Të dua” – ka qenë mesazhi i Rudit për vjehrrën e saj, zonjën Lirije.

Të ngjajshme

E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

albswiss.com

Pas raportimeve se u sulmua nga disa persona, vjen reagimi nga Atdheu

albswiss.com

Më në fund flet Ana, e pranon lidhjen me Arsimin

albswiss.com