U godit në një aksident trafiku, ndërron jetë 4-vjeçari nga Malisheva – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

U godit në një aksident trafiku, ndërron jetë 4-vjeçari nga Malisheva

u-godit-ne-nje-aksident-trafiku,-nderron-jete-4-vjecari-nga-malisheva

Vdes 4-vjeçari nga Malisheva, u godit në një aksident trafiku.

Një fëmijë 4-vjeçar ka vdekur si pasojë e plagëve të marra në një aksident të ndodhur në fshatin Carrallukë të Malishevës.

Policia ka njoftuar se 4-vjeçari që ishtë në cilësinë e kombësorit nuk ka arritur t’u bëjë ballë plagëve.

Ndërsa i dyshuari është shoqëruar në polici.

“Ju informoj se rreth orës 13:30 jemi informuar se në fshatin Carrakallukë në rrugën rajonale ka ndodhur një aksident trafiku (goditje e këmbësorit), këmbësori (fëmije -rreth 4 vjeqar) është dërguar në QKMF-Malishevë dhe sipas mjekut kujdestar fëmija është pa shenja jete. I dyshuari është identifikuar dhe shoqëruar pranë S.P. Malishevë, Njësitet patrulluese janë ne vendin e ngjarjes. NJRKRR DRP Gjakove eshët njoftuar lidhur me aksidentin. Për veprime tjera do te njoftoheni me kohe”, thuhet në njoftimin e policisë dërguar mediave.

Të ngjajshme

Ambasadori gjerman e thotë në Serbi: Bombardimet e NATO-s të vitit 1999 ishin të domosdoshme

albswiss.com

Vjosa Osmani dhe Presidenti i Sllovenisë diskutojnë për bashkëpunim në fushën e ekonomisë dhe shëndetësisë

albswiss.com

Kryeministri Kurti merr letër urimi nga kryeministri i Kuvajtit

albswiss.com