Valdrin Sahitit po bëhet babë sërish, zbulohet gjinia e fëmijës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Valdrin Sahitit po bëhet babë sërish, zbulohet gjinia e fëmijës

valdrin-sahitit-po-behet-babe-serish,-zbulohet-gjinia-e-femijes

Zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë stilisti, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ai publikoi një foto familjare, me të shoqen dhe vajzën e tyre Bella. Krahas fotos ai shkroi se së shpejti do të bëhen katër.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar gjininë e bebit. Çifti do të bëhen sërish prindër të një vajze.

Të ngjajshme

Ermira publikon pamjen më të bukur të Goldit me djalin e saj

albswiss.com

Më i emocionuar se kurrë më parë, Gjiko publikon foto me vajzën në krahë

albswiss.com

Del foto tjetër e Anës me konkurrentin nga Maqedonia

albswiss.com