Varroset sot gastronomi që ndërroi jetë pas një aksidenti të rëndë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Varroset sot gastronomi që ndërroi jetë pas një aksidenti të rëndë

varroset-sot-gastronomi-qe-nderroi-jete-pas-nje-aksidenti-te-rende

Gastronomi Agron Uka, i cili vdiq pas një aksidenti të rëndë, do të varroset sot në orën 15:30, në varrezat e qytetit të Ferizajt.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij, përmes postimeve në rrjete sociale.

Për vdekjen e tij kishte njoftuar Shoqata e Gastronomëve.

“Agroni ka qenë një gastronom i suksesshëm, energjik dhe i devotshëm, duke i dhënë shije të veçantë dhe vlerë Ferizajit”, thuhet ndër të tjera në njoftimin e tyre.

Të ngjajshme

Rëndohet situata me COVID-19 në Kosovë, këto janë shifrat e fundit

albswiss.com

Fillimisht vaksinohen 3% e kosovarëve kundër COVID-19

albswiss.com

SHBA-ja miraton vaksinën e Johnson & Johnson

albswiss.com