Vdes Ceka e “Diçka po zihet” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vdes Ceka e “Diçka po zihet”

vdes-ceka-e-“dicka-po-zihet”

Ka vdekur Fikrije Ukelli, personazhi televiziv e njohur si Ceka.

Mjeshtra e gatimit ka vdekur si pasojë e Covid19 pasi ka qëndruar e shtrirë në spital që disa ditë.

Ceka ka shumë vite që ka qenë pjesë e emisionit “Diçka po zihet” ku ka shkrirë mjeshtërinë dhe profesionalizmin e kuzhinës kosovare dhe më gjerë.

Ajo është autore edhe e disa librave të recetave të gatimit.

Të ngjajshme

Kjo ishte arsyeja pse Cima u veshte me këtë kostum

albswiss.com

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

albswiss.com

Nuk i shpëton as Arta Bajrami, befasoi të gjithë me këtë ‘ndërhyrje’

albswiss.com