Vjehrra dhe kunata e Teas kanë dalur së bashku, nënë e bijë po duken si motra ‘binjake’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vjehrra dhe kunata e Teas kanë dalur së bashku, nënë e bijë po duken si motra ‘binjake’

vjehrra-dhe-kunata-e-teas-kane-dalur-se-bashku,-nene-e-bije-po-duken-si-motra-‘binjake’

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e Beartit e cila sot është shfaqur bashkë me nënën e saj, me të cilën po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engji sapo doli nga duart e Njomzës, e ka rregulluar si ‘kukull’

albswiss.com

Shyhretja del për kafe me burrin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Kjo nuk pritej: Zbulohet lidhja e ‘fshehtë’ e Atdheut me Jasminën

albswiss.com