Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje

vjollca-publikon-foto-nga-ashensori,-floket-e-saj-kacurrela-moren-tere-vemendje

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në ashensor dhe janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

albswiss.com

Tea tregon se a është takuar me produksionin e “Përputhen” pas gjithë skandalit

albswiss.com

Leartën nuk e keni parë asnjëherë kështu, bëhet bionde me flokë kaçurrela

albswiss.com