Vjosa Osmani për vdekjen e profesorit Gruda: Shembulli dhe vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vjosa Osmani për vdekjen e profesorit Gruda: Shembulli dhe vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë

vjosa-osmani-per-vdekjen-e-profesorit-gruda:-shembulli-dhe-vepra-qe-la-pas-do-te-jetojne-pergjithmone

Osmani për vdekjen e profesorit Gruda: Shembulli dhe vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë.

Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e profesorit Zajnullah Gruda.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, ajo ka thënë se shembulli dhe vepra që la pas Gruda, do të jetojnë përgjithmonë.

Shkrimi i saj:

Lamtumirë Profesor!

Sot iku edukuesi i shumë brezave, Prof.Dr.Zejnullah Gruda, por shembulli i tij e vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë.

Ngushëllime familjes Gruda si dhe të gjithë bashkëpunëtorëve e brezave të shumtë të studentëve që patën nderin ta kenë Profesor.

Të ngjajshme

Këta janë personat të cilët tashmë kanë shpallur kandidaturat për kryetar komunash

albswiss.com

“Kurti ndoshta njëherë edhe mundet t’i fitojë 500 mijë vota por pastaj s’mundet”

albswiss.com

Kurtit i patrullon menjëherë policia te banesa e tij pas zgjedhjes kryeministër

albswiss.com